Strony internetowe, wizytówki oraz pozycjonowanie:


Dlaczego warto posiadać własną stronę internetową?

Jak podają badania z Internetu w Polsce korzysta ponad 77% Polaków czyli około 30 mln ludzi. W samym Bielsku-Białej jest około 175 tys. mieszkańców więc dostęp do światowej sieci ma szacunkowo prawie 135 tys. potencjalnych klientów Twojej firmy. Liczba ta rośnie z roku na rok.
Strona internetowa stanowi o wizerunku firmy prezentując ofertę, dane kontaktowe, historię i mapę dojazdu. Koszt dotarcia do pojedynczego klienta jest bardzo niski, a coraz więcej osób zaczyna poszukiwać produkty lub usługi właśnie przez Internet. Adres kompletnej i estetycznej witryny dodany do reklamy, wizytówek i broszur świadczy o tym, że jest to firma na miarę XXI wieku.


Na czym polega pozycjonowanie strony internetowej?

Większość osób zaczyna szukać towarów lub usług za pomocą wyszukiwarek internetowych. W Polsce najbardziej popularną wyszukiwarką jest Google, z którego korzysta ponad 90% Internautów. Pozycjonowanie są to działania zmierzające do wypromowania serwisu na jak największe pozycje
w wyszukiwarkach na określone frazy (słowa kluczowe). Cały proces jest długotrwały oraz uzależniony nakładu pracy i funduszy na to przeznaczonych.


Przykładowe realizacje:

Autorskie projekty graficzne:

    

Gotowe szablony:

    

    

    


Nie zostawaj za konkurencją! Zamów lub uaktualnij swoją stronę internetową i zwiększ zyski!

Daj się znaleźć klientom w wyszukiwarkach dzięki pozycjonowaniu.

Każdy projekt jest indywidualnie wyceniany i opracowywany.